İstanbul : Kozyatağı Sok. Parlarbaşoğlu Apt. No:28/B Kadıköy +90 (216) 384 36 37
       Ankara : Beştepe Mah. Nergiz Sk. No:7 Via Tower, 19. Kat No: 44 +90 (312) 417 24 70

Tanınmış Uluslararası Fırın Ruckus Wireless’dan Aldığı Eşsiz Hizmet ve Destek Sayesinde Yeni Tarifler Yaratıyor

Cart Items 0

No products in the cart.

Le Pain Quotidien Müşterilerine 21. yy’a Özgü Perakendecilik Tecrübesini Sunarken Operasyonel Süreçlerin Smart Wi-Fi Üzerinden Yürütülmesini Sağlıyor, Müşteri Hizmetlerinin Geri Dönüşünü Hızlandırıyor ve Müşterilerine Güvenilir, Süratli, Kesintisiz İnternet Erişimini Sunuyor

 

NEW YORK CITY ve SUNNYVALE, CA — Ekim 14, 2013 — Ruckus Wireless, uluslararası popülerliğe sahip fırın işletmelerinden Le Pain Quotidien’in ABD genelindeki şubelerinin ve merkez ofisinin Wi-Fi ürün ve teknoloji ihtiyaçları konusunda tercihini Ruckus’tan yana kullandığını duyurdu.

Le Pain Quotidien (LPQ) günümüzde 17 ülkede 185 adet fırın kafe konseptiyle hizmet veren uluslararası bir fırın işletmesi. LPQ, Wi-Fi teknolojinin gelecekte sunabileceği yenilikçi hizmetleri öngörerek müşteri kazanmak amacıyla ve operasyonel verimlilik için Wi-Fi sistemini  yenileme kararı aldı.

Kafelerde kurulan yeni sistemde hem iç hem de dış mekanda kullanılabilen özellikle sipariş alımı, fatura basımı v.s. işlemleri için POS sistemleriyle haberleşebilen Ruckus ZoneFlex™ çift bant desteğine sahip 802.11n Akıllı Wi-Fi erişim noktası cihazları kullanıldı. (Ruckus ZoneFlex 7372 ve Ruckus ZoneFlex 7762) Lokasyon bağımsız yönetilebilirlik imkanı sunması bakımından Ruckus ZoneDirector™ 3000 Series WLAN kontrol ürünleri kullanıldı.

LPQ yetkilileri, Wi-Fi konusunda bir önceki deneyimlerinde ağızlarının yandığını, eski sistemin artan kullanıcı sayısına cevap veremediğini ve merkezi olarak yönetilemediğini ifade etti. Wi-Fi sisteminin kazanç elde etmek yolunda dolaylı ve dolaysız faydaları olduğunun fark edilmesiyle yatırımı yapılacak Wi-Fi sisteminde mevcut yapıya uyarlanabilirliği, BeamFlex+ ™ anten teknolojisi sayesinde en kısa rota üzerinden sağlıklı iletişim kurulmasını garanti ederek geniş kapsama alanı sunabilmesi, çoklu kullanıcı erişimi, güvenilir bağlantı ve yönetilebilirlik LPQ için olmazsa olmaz kriterler haline geldi.